Karczma Rycerska
84-300 Lębork, Al. Wolności 9
Rezerwacja pokoi: tel. 59 86-24-888
Biuro: tel. 59 86-28-200
Księgowość: tel/fax 59 86-28-211
e-mail: biuro@karczma-rycerska.pl

Oferty specjalne

Wesela:

Wiemy jak ważny jest dla każdego ten wyjątkowy dzień, dlatego też dokładamy wszelkich starań aby Młoda Para i jej goście nie zapomnieli tych wyjątkowych chwil. Aby sprostać Państwa oczekiwaniom do każdej uroczystości podchodzimy indywidualnie. Dopasowujemy wystrój oraz menu do Państwa upodobań i oczekiwań.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie sale weselne na 100 i 120 osób.

Udzielamy rabatu przy rezerwacji pokoi dla gości weselnych – cena 40 zł od osoby za dobę. Apartament dla Młodej Pary gratis.

Polecamy sprawdzonych fotografów i obsługę muzyczną.

Na Państwa życzenie prześlemy informacje na temat wolnych terminów. Menu i scenariusz przyjęcia weselnego uzgadniamy indywidualnie. Prosimy o przesyłanie zapytań na adres biuro@karczma-rycerska.pl.
Sala Weselna :

Spotknia rodzinne:

Chcąc uczcić ważne wydarzenie rodzinne nie ma nic lepszego jak doskonały obiad w miłej atmosferze.

Oferta dla firm:

  • Kolacje Wigilijne
  • Bankiety
  • Spotkania okolicznościowe
  • Imprezy integracyjne
Sala konferencyjna:

Oferta dla firm jest od niedawna rozszerzona o możliwość wynajęcia sali konferencyjnej dla 40 osób. Jest ona wyposażona w niezbędne narzędzia do prowadzenia konferencji czy szkoleń.

Przyjęcia okolicznościowe:

  • Komunie
  • Stypy
Catering

Wieczorki taneczne:

Na Państwa życzenie organizujemy wieczorki taneczne na których będziecie się Państwo bawić do białego rana. Do Państwa należy decyzja czy będzie to zabawa przy orkiestrze która zawsze gra największe światowe przeboje czy DJ.